Aktualności - Profesjonalna moda

Profesjonalna moda

Jeżeli nie byłeś w Zakopanem, to nie wiesz jak prawdziwy górski turysta powinien wyglądać. Krupówki to całoroczna stolica mody górskiej. I tutaj jestem jak najbardziej poważny. Chcesz dowiedzieć się jakie panują trendy w odzieży do wspinaczki i turystyki górskiej w Polsce? Wystarczy wyjść na Krupówki.

Buty z dziesięcioma powłokami, antywibracyjną, samoprzylepną do szlaku, i ultra-nieprzemakalną. Dodatkowo aerodynamiczny kształt buta powoduje, że szybciej chodzimy i mniej się męczymy.  Kurtka? Musi mieć 99 kieszeni, w tym wszystkie suche, ma posiadać 4 membrany w tym jedna głośnikowa, co by na trasie nie było  nudno. Dodatkowo na szczycie kurtki zamontowano kevlarowy kaptur 3D, co by zmniejszyć opór powietrza i zabezpieczyć głowę przed otarciami. 

Oczywiście dla "profesjonalnego" turysty wszystkie wyżej wymienione rzeczy są o wiele ważniejsze od pozyskania informacji na temat pogody w górach. Skłonny jestem wierzyć, że dla takich ludzi sprzęt turystyczny to swojego rodzaju moda niż rzecz, ktora ma ułatwiać wędrowanie po górach. Ale z modą nie ma co dyskutować, poprostu czas zakupić kurtkę z dziesięcioma warstwami i śmiało wyruszać na rysy, co tam pogoda... przecież mamy dziesięć warstw.

schowek

0

Imię i nazwisko *

Twój adres e-mail *

Twój numer tel.

Temat wiadomości *

Treść wiadomości *
  • Schowek pozwala na dodawanie interesujących Cię obiektów noclegowych i póŸniejszą ich analizę.
  • Schowek "pamięta" dodane obiekty, nawet po wyłączeniu przeglądarki.
  • Dzięki schowkowi można wysłać wiadomoœć e-mail do kilku obiektów jednocześnie.
    W tym celu zaznacz interesujące obiekty i przejdź do opcji "Wyślij mail do wybranych obiektów".
  • Aby zminimalizować schowek, kliknij na     
  • Aby ukryć schowek, kliknij na     
  • Aby przywrócić schowek, kliknij na pokaż schowek dodaj na górze strony lub      w dolnej części, po lewej stronie.