Pensjonaty Sośnica i Lipowy Dwór - Zakopane

Pensjonaty Sośnica i Lipowy Dwór

34-500, Zakopane, Heleny Modrzejewskiej 7
Tel: rezerwacja odbywa się online

napisz email » www.freshzone.pl/szukaj/obiekti,sosnica.html
dostęp do komputera i internetukawiarnia, bar, bufetrestauracjastołówkabasen, plaża

Opis obiektu

 
Pensjonaty położone są w cichej i spokojnej dzielnicy Zakopanego, 5 minut drogi od Krupówek - najsłynniejszego "deptaka" w Polsce. Doskonale przygotowani na przyjęcie gości, dysponujemy 122 miejscami noclegowymi w pokojach, pokojach typu "studio" i apartamentach. Pozostające do  dyspozycji gości sauna, basen, salka do tenisa stołowego, sala bilardowa, dostępność do sieci Internetu bezprzewodowego, gabinet do masażu sportowego i leczniczo - rehabilitacyjnego oraz obszerny taras widokowy, zapewniają odzyskanie sił witalnych i dobre samopoczucie.
 
Smaczne posiłki serwowane przez naszą kuchnię zaspokoją nawet najbardziej wymagające gusta, a znajdująca się w obiekcie kawiarnia doskonale nadaje się do organizacji bankietów, okolicznościowych przyjęć, wieczorków tanecznych i wszelkiego rodzaju imprez integracyjnych.
 
Jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do realizacji konferencji, szkoleń, kursów, sympozjów. Dwie sale konferencyjne - sala "mała" mieszcząca 26 osób i sala "duża" przeznaczona na 75 miejsc - wyposażone są w bezprzewodowy system nagłaśniający, tablice, telewizory, magnetowidy, ekrany i rzutnik pisma.
 
Na życzenie gości organizujemy szereg imprez, które z pewnością uatrakcyjni pobyt w naszych pensjonatach. Proponujemy wycieczki (pod opieką wykwalifikowanych przewodników tatrzańskich) w najpiękniejsze zakątki Tatr zarówno po stronie polskiej jak i słowackiej. Wyjazdy kolejką linową na Kasprowy Wierch, czy też grupowe wycieczki do Morskiego Oka. Organizujemy kuligii, góralskie ogniska, wieczory z balladą tatrzańską. Miłośników wędkarstwa zapraszamy na spływ Dunajcemm połączony z łowieniem pstrąga i grillowaniem, a pasjonujących sie legendami - do zwiedzania zamków w Niedzicy i Czorsztynie.
 
Zima, na doskonale przygotowanych stokach  narciarskich: Gubałówce, Polanie Szymoszkowa, Nosalu,  zapewniamy fachową nauką jazdy na nartach  i snowboardzie, prowadzoną przez profesjonalnych instruktorów. Zajmujemy sie również rezerwacją biletów na spektakle w teatrze Witkacego oraz wszelkie imprezy kulturalne organizowane na terenie Zakopanego.
 
Profesjonalna i miła obsługa , w połączeniu z organizacją atrakcyjnych imprez, sprawia że Państwa pobyt pod Tatrami będzie udany i pełen pozytywnych wspomnień.

Rezerwacja on-line!

Data przyjazdu:
Data wyjazdu
Liczba pokoi:
  • 1
  • 2
  • 3
Pokój 1
Liczba osób:
2

Galeria zdjęć obiektu

Lokalizacja obiektu

Kontakt [pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe]


Statystyki: 512 / 512 / 2726 / 2726
wróć do listy obiektów »